Partnerstwo, to element wpisany w misję naszej organizacji. Chcemy budować skalowalne o rosnącej wartości biznesy, ale podstawą wszystkich zachodzących tu procesów są ludzie i nasi partnerzy w biznesie.

Do kogo skierowany jest program partnerski?

Zapraszamy do współpracy firmy z otoczenia biznesowego zainteresowane zwiększaniem skali swojego biznesu. Stań się naszym partnerem w biznesie! Nasi partnerzy to: firmy logistyczne, prawnicy, firmy działające w podobnym zakresie na polskim rynku, agencje zajmujące się tworzeniem sklepów internetowych czy systemów magazynowych, a także blogerzy biznesowi oraz agencje reklamowe.

Czym jest program partnerski?

To współpraca polegająca na zaangażowaniu i wymianie kontaktów. To współdzielenie kosztów wspólnych przedsięwzięć oraz wykorzystanie efektu ”dropboxa”.

 1. Etap 1

  Skontaktuj się z nami

 2. Etap 2

  Przekaż nam swojego klienta

 3. Etap 3

  Otrzymaj w zamian (Ty lub Twój klient), darmową konsultację prawną dowolnego, jednego serwisu www lub aukcji internetowej

 4. Etap 4

  Jeśli wyślesz link polecający nasze usługi i klient z tego linku zamówi u nas usługę, otrzymasz jednorazową nagrodę pieniężną

Korzyści ze współpracy

Wzajemne wsparcie

Wspólni klienci, wspólne pomysły i przedsięwzięcia. Wsparcie podczas procesu podejmowania decyzji.

Efekt dropboxa

Polecając nas będziesz polecany, a Twoje polecenia będą nagradzane.

Wymiana leadów

Przekaż nam swoje kontakty, my przekażemy swoich klientów. Spotkajmy się, aby ustalić wspólny plan działania.

Nagroda

Nagradzamy zaangażowanie i wysiłek. Przekaż nam swojego klienta, a my w zamian zaoferujemy Ci darmową konsultację prawną lub damy nagrodzę pieniężną.

Zwiększamy zasięg

Zwiększamy zasięg, sięgamy dalej. Poznajemy nowych klientów, branże i rynki. Współpraca z nami niesie same korzyści.

Zarabiamy więcej

Nawiązując z nami współpracę korzystasz z bazy naszych kontaktów i możliwości. Nasze usługi uzupełniają się. Razem możemy więcej!

Partnerzy

Dołącz do nas

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane