Hwesta.eu

(www.hwesta.eu i www.combat-wear.com) czyli, jak wzrastać w towarzystwie Setup.pl

O kliencie

Łukasz Lodwich, polski przedsiębiorca, producent i sprzedawca odzieży outdoorowej. Oficjalny dystrybutor marki Helikon-Tex na rynku niemieckim. Swoje produkty sprzedaje na europejskie rynki poprzez sklepy internetowe i marketplacey, wykorzystując zasoby ludzkie i magazynowe po stronie polskiej.

Sytuacja wyjściowa

Klient skontaktował się z nami prowadząc działalność na polskim rynku. Pierwszym krokiem, jaki wspólnie zrobiliśmy była organizacja sprzedaży poprzez kanał pośredni – partnerski. Klient dystrybuował wówczas swoje produkty sprzedawcom, którzy oferowali je na eBayu i Amazonie.

Kolejne działania

 1. Wynajęcie, wyposażenie i organizacja biura przy granicy polsko-niemieckiej we Frankfurcie nad Odrą (okolice naszej filii).
 2. Rejestracja jednoosobowej działalności we Frankfurcie. Odbyło się to bez konieczności przyjazdu klienta (pełnomocnictwo).
 3. Założenie konta bankowego (zadanie trudne dla osób nieposiadających meldunku prywatnego w Niemczech).
 4. Stworzenie przez naszych tłumaczy opisów zoptymalizowanych pod kątem SEO dla 2000 produktów (język niemiecki oraz angielski).
 5. Zapewnienie pełnej księgowości.
 6. Uruchomienie logistyki przy uwzględnieniu transgranicznego waloru klienta.
 7. Wsparcie przy uruchomieniu usługi Amazon FBA.
 8. Zabezpieczanie sklepu internetowego klienta, aukcji eBay oraz listingów Amazon przed błędami prawnymi (abonament ochrony prawnej).
 9. Prowadzenie audytów, podczas których sprawdzany jest każdy aspekt prawny oferty.
 10. Dostęp do tekstów prawnych oraz regulaminów w 6 językach (często aktualizowanych kilkakrotnie w miesiącu).
 11. Prowadzenie konsultacji w zakresie prawa niemieckiego.

RODO/GDPR/DSGVO

Doradzamy i szkolimy klienta z różnych dziedzin eCommerce w Niemczech

 1. Influencerzy: Youtube/Instagram – podstawy i pomoc w nawiązaniu kontaktów,
 2. Troubleshooting eBay/Amazon – rozwiązywanie sporów z klientami lub problemów związanych z codzienną obsługą kont sprzedażowych.
 3. Porady prawne dotyczące regularnie napotkanych tematów, takich jak: prawo konsumenckie, internetowe czy cywilne.

Rezultaty

Klient jest przykładem przedsiębiorcy, który systematycznie „rośnie”, świadomie usprawniając proce-sy sprzedaży. Czerpie korzyści z pełnego portfolio usług Setup.pl (uruchomienie działalności w Niemczech, content, porady prawne, marketing eBay i Amazon, wsparcie w sprzedaży i obsłudze kont sprzedażowych, rozwiązywanie problemów). Obecnie posiada dwa sklepy internetowe, konto na eBayu i Amazonie oraz kanał sprzedaży FBA. Teraz podejmujemy dyskusje na temat sprzedaży na amazon.com.

Masz podobny problem?

The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad
Commas, wild Question Marks and devious Semikoli

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane