Setup.pl zrzesza grupę praktyków z branży e-commerce oraz prawników. Jesteśmy grupą ludzi kochających sztukę biznesu i chcemy się z naszymi klientami dzielić naszymi doświadczeniami oraz wnioskami.

Checklista na start

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy. Będziemy mieli do Ciebie kilka kluczowych pytań. Zebrane w ten sposób informacje stanowią podstawę do podjęcia decyzji o kierunku rozwoju Twojego biznesu. Narzędzie to jest informacją zwrotną dla Ciebie i dla nas, na temat Twoich możliwości i ograniczeń w kwestii rozwoju sprzedaży międzynarodowej poprzez kanały sprzedaży (eBay, Amazon…). Często nasze wyobrażenia nie idą w parze z rzeczywistą oceną sytuacji, a chłodna kalkulacja na starcie jest niezbędna.

Formy współpracy

Szkolenia

 

Propozycja dla klientów, którzy posiadają własne zasoby ludzkie do rozpoczęcia sprzedaży na europejskich rynkach. Zasoby dedykowane są do obsługi tej części biznesu.

Mentoring

 

Propozycja dla firm, które nie posiadają zasobów, bądź są w trakcie ich tworzenia, ale chcą rozpocząć sprzedaż na europejskich rynkach poprzez kanał marketplace’ów.

Ochrona prawna

 

Jest to kompleksowa usługa związana z ochroną klienta, który rozpoczął sprzedaż e-commerce (sklep, eBay, Amazon, inne marketplace). Zawiera doradztwo, tworzenie tekstów prawnych w wielu językach, aktualizację orzecznictwa, analizę prawną produktów, audyt prawny sklepów i kont sprzedaży.

Obsługa klienta

 

Propozycja dla firm, które nie posiadają własnych zasobów w zakresie obsługi sprzedaży online w obcych językach. Serwis związany z obsługą zamówień, reklamacji oraz statystyk na platformach (eBay, Amazon). Jest to obsługa mailowa z opcją obsługi telefonicznej.

Jesteśmy grupą praktyków, którzy od wielu lat prowadzą własne biznesy.

Ciągle szkolimy się korzystając z banków wiedzy w Europie i USA. Poprawiamy listingi, rozwiązujemy sprawy patentowe, w kilka godzin neutralizujemy negatywne efekty ataków hakerskich na kontach naszych klientów. Piszemy też plany naprawcze dla zablokowanych kont eBay czy Amazon. Potrafimy określić potencjał sprzedaży. Znamy prawo konsumenckie na rynkach sprzedaży naszych klientów, sięgamy jeszcze dalej (amazon.com, rynek irański, Szwajcaria). Analizujemy cały proces sprzedaży u naszych klientów.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz, zadzwoń! Dostaniesz krótką informacje na temat warunków współpracy.

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane