Setup.pl zrzesza grupę polsko-niemieckich praktyków z branży e-commerce oraz prawników. Jesteśmy grupą ludzi kochających sztukę biznesu i chcemy się z naszymi klientami dzielić naszymi doświadczeniami oraz wnioskami.

Misją naszej organizacji jest tworzenie skalowalnych, rosnących na wartości biznesów dla naszych klientów. Wartością są ludzie, przemyślane procesy i otwartość.

Doświadczenie budowane latami

Jesteśmy organizacją ludzi, którzy prowadzą własne e-biznesy – sklepy internetowe, sprzedaż eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount, ricardo.ch. Jesteśmy grupą praktyków kochających sztukę e-biznesu. Omnichanel, to strategia sprzedaży, którą chcemy się dzielić z innymi. Chcemy, aby nasi Klienci skorzystali z naszych doświadczeń, błędów i sukcesów.

Kompleksowość

Szkolimy, albo „prowadzimy za rękę”. Kompleksowo: firma w PL, DE, podatki, eBay, Amazon, Rakuten, Cdiscount. ricardo.ch, marketing, logistyka, obsługa sprzedaży w wielu językach.

Wiedza paraktyczna

Tworzymy e-biznesy wspólnie z naszymi Klientami tylko i wyłącznie w oparciu o doświadczenia, które zbieramy przez lata.

Rezultaty

Ważne są wspólne rezultaty, a nie same działania. Nasze szkolenia kończą się uruchomieniem sprzedaży, a nasi klienci uruchamiają sprzedaż już w 4 tygodnie po szkoleniu.

Relacje

Współpracę z klientami, partnerami opieramy na otwartości i uczciwości. Choć nie zawsze są to proste historie dążymy, aby Twoja była historią sukcesu.

Współpracujemy z

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Nasza oferta to remedium na trudności związane z powstawaniem oraz rozwojem biznesu za granicą: kanały sprzedaży, organizacja magazynu oraz logistyki, podatki i księgowość, zabezpieczenie prawne oraz inne trudności i wyzwania typowe dla sprzedaży transgranicznej.

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane