Formularz zapytania

Zanim zaczniemy współpracę i Twoją sprzedaż na Amazon, eBay oraz wielu innych marketplace’ach, pozwól nam Ciebie lepiej poznać. Podawane przez Ciebie dane potraktujemy poufnie i wykorzystamy jedynie do przygotowania oferty.

Przedstaw się

Kwestie Podatkowo-Księgowe

Zaznacz obszary, o których chcesz porozmawiać

Organizacja firmy

Zaznacz obszary, o których chcesz porozmawiać

Organizacja sprzedaży

Zaznacz obszary, o których chcesz porozmawiać

Na początek

Analiza prawna

Uruchomienie kont eBay i Amazon

Optymalizacja

Logistyka

Zaznacz obszary, o których chcesz porozmawiać

Obsługa okołosprzedażowa

Zaznacz obszary, o których chcesz porozmawiać

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub przesyłanie do mnie przez Setup.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością drogą elektroniczną informacji o produktach i usługach świadczonych przez Setup.pl Sp. z o.o. oraz partnerów na wskazany przeze mnie adres e-mail. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.
Tak*
* – pole obowiązkowe.
Administratorem Danych jest Setup.pl Sp. z o.o. Informujemy, że Państwa dane zostaną wykorzystane do udzielenia odpowiedzi na zawarte pytanie w formularzy kontaktowym oraz przygotowania indywidualnej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką prywatności.
Powrót

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana

Odezwiemy się z indywidualnie przygotowanym pomysłem i planem na Twoją ekspansję! Podawane przez Ciebie dane potraktujemy poufnie i wykorzystamy jedynie do przygotowania oferty.

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane