Chłodna kalkulacja na starcie
jest niezbędna.

Check lista na start

Współpracę rozpoczynamy od rozmowy. Będziemy mieli do Ciebie kilka kluczowych pytań. Zebrane w ten sposób informacje stanowią podstawę do podjęcia decyzji o kierunku rozwoju Twojego biznesu. Narzędzie to jest informacją zwrotną dla Ciebie i dla nas, na temat Twoich możliwości i ograniczeń w kwestii rozwoju sprzedaży międzynarodowej poprzez kanały sprzedaży (eBay, Amazon…). Często nasze wyobrażenia nie idą w parze z rzeczywistą oceną sytuacji, a chłodna kalkulacja na starcie jest niezbędna.

Formy współpracy

Szkolenia


Propozycja dla klientów, którzy posiadają własne zasoby ludzkie do rozpoczęcia sprzedaży na europejskich rynkach. Zasoby dedykowane są do obsługi tej części biznesu.

Mentoring


Propozycja dla firm, które nie posiadają zasobów, bądź są w trakcie ich tworzenia, ale chcą rozpocząć sprzedaż na europejskich rynkach poprzez kanał marketplace’ów.

Ochrona prawna


Jest to kompleksowa usługa związana z ochroną klienta, który rozpoczął sprzedaż e-commerce (sklep, eBay, Amazon, inne marketplace). Zawiera doradztwo, tworzenie tekstów prawnych w wielu językach, aktualizację orzecznictwa, analizę prawną produktów, audyt prawny sklepów i kont sprzedaży.

Obsługa klienta


Propozycja dla firm, które nie posiadają własnych zasobów w zakresie obsługi sprzedaży online w obcych językach. Serwis związany z obsługą zamówień, reklamacji oraz statystyk na platformach (eBay, Amazon). Jest to obsługa mailowa z opcją obsługi telefonicznej.

Jesteśmy grupą praktyków, którzy od wielu lat prowadzą własne biznesy.

Ciągle szkolimy się korzystając z banków wiedzy w Europie i USA. Poprawiamy listingi, rozwiązujemy sprawy patentowe, w kilka godzin neutralizujemy negatywne efekty ataków hakerskich na kontach naszych klientów. Piszemy też plany naprawcze dla zablokowanych kont eBay czy Amazon. Potrafimy określić potencjał sprzedaży. Znamy prawo konsumenckie na rynkach sprzedaży naszych klientów, sięgamy jeszcze dalej (amazon.com, rynek irański, Szwajcaria). Analizujemy cały proces sprzedaży u naszych klientów.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz, zadzwoń! Dostaniesz krótką informacje na temat warunków współpracy.

Bezpłatny audyt sklepu lub konta Amazon/eBay

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane