BEOMNI 2020 – Dolina Krzemowa sprzedaży na marketplace’ach

Zapraszamy na II edycję konferencji – studium przypadków o sprzedaży na marketplace’ach

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁO BEOMNI 2019

Konferencja jest
bezpłatna Zarejestruj się

Korzyści z „bycia OMNI”

Wiedza

Wiedza

To spotkanie ma wymiar praktyczny. Scena należy do klientów, nie do gwiazd z branży sprzedających swoje usługi i szkolenia. Tu posłuchasz historii sukcesów, poznasz trudności, jakich doświadczyli, ci którzy na co dzień zajmują się sprzedażą w kanałach eBay, Amazon, Rakuten...

Networking

Networking

Wyjątkowe miejsce i czas, aby wymienić się wiedzą, ale również, by nawiązać nowe kontakty, poznać ludzi, którzy na co dzień dotykają materii sprzedaży na marketplace’ach typu - eBay czy Amazon.
ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁO BEOMNI 2019

Społeczność

Społeczność

Staniesz się członkiem społeczność która, jak każdy ma swój „Everest” – sprzedaż na marketplace’ach. Dołącz do społeczności właścicieli, twórców, kreatorów biznesów eCommerce, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem.

O wydarzeniu

Zapraszamy na spotkanie! Pierwsze takie i wyjątkowe, bo naszym gościom proponujemy ZMIANĘ w aspekcie spotkania i myślenia o biznesie na marketplace’ach. Pierwsza zmiana związana jest z ideą, którą chcemy się dzielić – warto być omnichannel’owym sprzedawcą! Dalej… scena, prelekcje, to tylko i wyłącznie studium przypadków. Żadnej teorii, żadnej sprzedaży usług i szkoleń. Co więcej, macie możliwość skonfrontowania swoich szans i wątpliwości z ludźmi, którzy na co dzień tworzą wielkie i mniejsze e-biznesy!

Zobacz agendę

Agenda

  1. Technologia sprzedaży omnichannel - Plentymarkets.eu
  2. Listing kontra Aukcja - SETUP.PL
  3. eBay - Mateusz Grzywnowicz
  4. Prawne case study - Händlerbund & SETUP.PL
  5. ...

Mecenas konferencji

Patronat medialny

Partner wspierający

Bezpłatny audyt sklepu lub konta Amazon/eBay

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane