Oferta

Setup.pl świadczy kompleksowe usługi dla kont sprzedażowych na marketplace

Sprzedaż na marketplace

Zarządzamy i współpracujemy z różnymi kanałami sprzedaży, zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z naszymi klientami. Wśród nich znajdują się takie platformy jak: Allegro, Amazon, Bol.com, Cdiscount, CDON, eBay, EMAG, Etsy, Fnac, Fruugo, Home24, Kaufland, Moebel24, Otto.de i Wayfair i inne.

Więcej

Untitled design-59
88237705_3062212893796916_2266393184844120064_o

Obsługa prawna

Porady prawne, regulaminy w 6+ językach indywidualnie tworzone dla sklepów internetowych i 50 platform sprzedaży (np. eBay, Amazon, Otto, Kaufland). W razie potrzeby będziemy Cię reprezentować przed sądem. Możesz liczyć na konsultacje prawne produktów wprowadzanych na rynek, a także audyt prawny sklepu lub konta na marketplace.

Przed uruchomieniem sprzedaży przygotujemy sklepy oraz konta na platformach pod względem prawnym, abyś mógł bezpiecznie sprzedawać.

Fulfillment by Setup.pl

Usługa logistyczna dla e-commerce, obejmująca przechowywanie, pakowanie, wysyłkę produktów i obsługę zwrotów. Dajemy możliwość skupienia się na rozwijaniu Twojego biznesu, podczas gdy my dbamy o efektywną realizację zamówień.

Więcej

Organizator-45
Organizator-35

Wsparcie na każdym etapie

Nasza misja to tworzenie wartościowych, skalowalnych biznesów dla klientów, ceniąc ludzi, procesy i otwartość. Oferujemy rozwiązania dla wyzwań w budowaniu i rozwoju biznesu za granicą, obejmujące sprzedaż, logistykę, księgowość, zabezpieczenia prawne i inne wyzwania związane z sprzedażą transgraniczną.

Untitled design-56

Organizacja firmy

Zaoferujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, dotyczące podatków, magazynowania i sprzedaży międzynarodowej na platformach takich jak eBay, Amazon, cdiscount.com, rakuten.de czy ricardo.ch.

Firma w Niemczech: Wspólnie przeanalizujemy kwestie podatkowe i zapewnimy wsparcie doświadczonego księgowego.

Firma w Polsce: Doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązania finansowe, prawne i podatkowe dla Twojego biznesu.

2

Sprzedaż

Myślisz o wejściu na międzynarodowy rynek e-commerce, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się nad wyborem kanału sprzedaży i stworzeniem efektywnego listingu?

W Setup.pl pomagamy w analizie rentowności, wyborze strategii i narzędzi sprzedaży, mając na uwadze konsekwencje tych decyzji. Jako aktywni sprzedawcy, jesteśmy na bieżąco z trendami i zmianami na marketplace’ach.

 

3

Technologia & Obsługa

Zapewniamy wsparcie w obsłudze sprzedaży na marketplace'ach w oparciu o technologię. Jako wyłączni partnerzy Plentymarkets - lidera ERP dla e-commerce w Europie, wspieramy w wdrożeniu i integracji tej technologii.

Wybór narzędzia do wsparcia Twojej sprzedaży zależy od Ciebie.

Usługi

Bezpłatna analiza

Ocena potrzeb i potencjału Twojej firmy w zakresie ekspansji na rynki europejskie i nie tylko

Firma w Niemczech

Ustanowienie Twojej firmy w Niemczech z pomocą naszego międzynarodowego zespołu, doświadczonych prawników i doradców podatkowych

Sprzedaż na marketplace

Uruchomienie sprzedaży na 16+ platformach, takich jak eBay, Amazon (FBA, FBM, Vendor), Kaufland i innych

Logistyka

Organizacja logistyki dostaw produktów z magazynów w Polsce i Europie do wybranych lokalizacji

Obsługa i wsparcie

Wielojęzyczna obsługa klienta na platformach takich jak Amazon, czy eBay, zarządzanie e-mailami, statystykami, reklamacjami i case'ami

Wsparcie sprzedawców

Współpraca z głównymi platformami, takimi jak Amazon, eBay, Kaufland, Allegro, EMAG i Cdiscount, w celu zwiększenia globalnego zasięgu.

Reklama i marketing

Tworzenie kampanii reklamowych i strategii marketingowych dostosowanych do potrzeb Twojej firmy na różnych marketplace'ach

Odblokowanie kont

Odblokowanie kont sprzedażowych, odblokowanie kategorii, optymalizacja oferty, raportowanie i analiza danych na Amazon i innych marketplace.

Gotów na współpracę?

Przedstaw się, opowiedz nam swoją historię, powiedz dokąd chcesz zmierzać…

Pomożemy Ci na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.