Partnerzy Setup.pl

 

Setup.pl jest wyłącznym partnerem Plentymarkets w Polsce.

Plentymarkets jest rozwiązaniem ERP dla każdego sprzedawcy omnichannel’owego.

Plentymarkets jest bardzo rozbudowanym chmurowym systemem operacyjnym dla E-Commerce i pozwala między innymi na zarządzanie stanami magazynowymi, zwrotami, wysyłką i fulfillment’em; przetwarzanie płatnościami; integracja platform sprzedażowych wraz z centralnym zarządzaniem treściami. Rozwiązanie typu all-in-one dla udanej sprzedaży online.
Ponad 40 obsługiwanych platform z bezpośrednią integracją, bezpłatny silnik sklepowy. przyjazna i intuicyjna obsługa.

Plentymarkets wyróżnia bliskość do najważniejszych marketplace’ów, dzięki czemu jako pierwszy obsługiwał, i długo był wymogiem dla korzystania z eBay Fulfillment. Nie ma drugiego takiego systemu, który jest tak rozbudowany i obsługuje tak wiele platform, metod płatności, kurierów i innych systemów.

Skontaktuj się z Setup.pl, aby się dowiedzieć jak Plentymarkets może zmienić Twój biznes!


Świat Przesyłek to rozbudowana sieć odbiorów i doręczeń przesyłek w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Dzięki własnej floty obsługującej przesyłki umożliwia największą na rynku elastyczność w kwestii szybkiej i skutecznej aktywacji nowych klientów i zachowanie najniższych kosztów dodatkowych odbiorców i nadań. Aktualnie w kraju ulokowanych jest 7 oddziałów i 15 zagranicznych,co zasila 8 samochodów ciężarowych i 23 samochody dostawcze. Z większości miast w kraju możliwe jest realizowanie usługi doręczenia przesyłki zagranicznej w 24h i dopasowanie logistyki bezpośrednio pod potrzeby danego klienta, dzięki dedykowanym kierowcom i samochodom.

edrone to chmurowe rozwiązanie dla sklepów w e-commerce, jest to pierwszy eCRM dla eCommerce. Edrone jest narzędziem zaawansowanych rozwiązań w zakresie marketing automation, crm oraz machine learning. Wielokanałowa obsługa komunikacji transakcyjnej oraz marketingowej. Za pomocą wiadomości e-mail, SMS, dynamic product ads, web push oraz komunikatów na stronie sklepu, poprawimy Twoje CRO (Conversion Rate Optimization). Skuteczny marketing to wiadomości dostosowane do klientów dzięki generycznym treściom. Unique selling point edrone polega na zdefiniowanych scenariuszach dla e-commerce. Dzięki nim szybciej uzyskasz wyniki, przeanalizujesz je oraz skupisz się na kreatywnej pracy.

3LP SA to jedno z największych centrów logistycznych w Polsce, oferujące zautomatyzowany outsourcing usług logistycznych podmiotom z sektora e-handlu. Zapewniamy kompleksową pomoc z zakresu dystrybucji, zoptymalizowanego magazynowania i transportu 24h.

Nowoczesny system zarządzania magazynem WMS pozwala na osiągnięcie najwyższej efektywności oraz utrzymania kosztów poszczególnych operacji na konkurencyjnym poziomie. Automatyczne i skomputeryzowane przenośniki zapewniają szybką i precyzyjną kompletację towarów.


amavat® pomaga przedsiębiorstwom w całej Europie w handlu transgranicznym, przejmując złożoność zarządzania podatkiem VAT i innymi zobowiązaniami w zakresie podatków pośrednich. Zapewniamy, że nasi klienci wypełniają swoje zobowiązania w całej UE i poza nią.

Bezpłatny audyt sklepu lub konta Amazon/eBay

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane