Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem plentymarkets w Polsce.

Dołącz do 45.000 użytkowników europejskiego lidera rynkowego.

Przetestuj za darmo

Jedno narzędzie dla maksymalnego zasięgu.

Wystawianie Twoich produktów kilkoma “klikami” na marketplace’ach w kraju i za granicą? Żaden problem! Docieraj do nowych klientów na najbardziej popularnych platformach sprzedaży w całej Europie!

Automatyzacja, optymalizacja, skalowalność i ekspansja: dołącz do grona 45.000 użytkowników!

Niezależnie od tego, czy jest to duża marka, firma średniej wielkości czy firma jednoosobowa: za każdą z firm naszego portfolio klientów kryje się wyjątkowa historia. Plentymarkets to oprogramowanie, które zapewnia każdej firmie odpowiednie narzędzie do prowadzenia i zbudowania wielkiego biznesu. Umożliwiamy naszym Klientom skupienie się na tym, co sprawia im największą przyjemność – sprzedaż.

W jednym miejscu:

 • baza produktów oraz informacji o produktach (PIM)
 • centralne zarządzanie zamówieniami ze wszystkich kanałów (OMS/ERP)
 • silnik sklepu internetowego – wystaw produkty we własnym sklepie (plentySHOP)
 • kontrola i aktualizacja stanów magazynowych, system magazynowy, obsługa skanerów (WMS)
 • komunikacja z klientami wszystkich kanałów (CRM)
 • automatyzacja i procesy: każda akcja może mieć przypisaną reakcję
 • aplikacja iOS i Android: mobilny podgląd sprzedaży
 • skaner kodów kreskowych w smartfonie
 • kasa fiskalna w Niemczech (plentyPOS)
 • zarządzanie zwrotami, fulfillment’em
 • zamówienia u dostawcy, dropshipping

System operacyjny Twojej sprzedaży.

Sprzedawaj wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci! Czy to marketplace, sklep internetowy czy sklep stacjonarny: obsługuj wszystkie kanały sprzedaży Twojego przedsiębiorstwa centralnie z jednego oprogramowania.

Ponad 40 marketplace’ów, wśród nich Allegro.pl!

Kilkoma “klikami” podłączysz dzięki integracjom dziesiątki międzynarodowych platform sprzedaży, silników sklepowych, metod płatności oraz usługodawców transportowych. Istnieje również możliwość integracji innych systemów ERP, jak np. SAP oraz wyspecjalizowane narzędzia, jak: Seller Logic, czy Newsletter2Go.

Wbudowany i zintegrowany sklep internetowy.

Nowoczesna technologia & responsywny design powodują, że “podróż” kupujących po Twoim sklepie stanie się niezapomnianym przeżyciem, które wyróżni Twoją markę. Dla nas to jest oczywiste, a dla Ciebie darmowe z każdym abonamentem Plentymarkets!

Obserwuj, nadzoruj i zarządzaj ruchem towaru na żywo dzięki wbudowanemu WMS.

System zarządzania magazynem (WMS), który jest częścią Plentymarkets pozwoli Ci na sterowanie ruchem towaru we wszystkich kanałach sprzedaży i w nieograniczonej liczbie magazynów. Od zaopatrywania się, aż po realizację zamówień: w pełni zautomatyzowane procesy i pełna kontrola w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, skalowalność i narzędzia do analizy umożliwiają Ci większą elastyczność oraz wydajność!

Optymalna “mieszanka” metod płatności, które zadowolą każdego klienta.

Duży wybór i bezpieczeństwo: tego oczekują kupujący w Twoim sklepie i na platformach sprzedaży. Przede wszystkim jeżeli chodzi o ich pieniądze oraz metody płatności! Plentymarkets połączy wszystkie popularne metody płatności, aby Twoi klienci mogli płacić ich ulubionym systemem. Dla nich i dla Ciebie – najwygodniej i najbezpieczniej!

Połącz e-commerce z handlem stacjonarnym.

Interesuje Cię “going glocal”? Plentymarkets wspiera sprzedawców w połączeniu ich biznesów stacjonarnych ze sprzedażą internetową. Sklep internetowy, sprzedaż na marketplace’ach oraz kasa fiskalna w Twoim sklepie offline: wszystko połączone jednym systemem!

Hosting w chmurze: skalowalność i bezpieczeństwo.

Sprawdzony, wydajny i szybki hosting w chmurze gwarantuje Ci zawsze dostępność i wydajność na najwyższym poziomie. Obojętnie, jak bardzo Twój biznes urośnie! Dzięki skalowalności system zawsze automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Gotowi na podbój polskiego rynku.

Z każdym dniem przybywa użytkowników Plentymarkets z Polski, a wraz z nimi kolejne integracje. Już teraz bez problemu możesz korzystać z pełnej funkcjonalności wtyczek dla Allegro.pl, Świata Przesyłek, Comarch ERP oraz Subiekt GT.

Czegoś Ci jeszcze brakuje? Stwórz własne integracje!

Od 14 lat Plentymarkets dba o najwyższy stopień automatyzacji i indywidualnej konfigurowalności systemu, aby użytkownicy mogli znaleźć w Plentymarkets jedno środowisko, które będzie idealnie dopasowane do ich realiów. Aby tak się stało również u najbardziej wymagających klientów, Plentymarkets jest otwarte na własne, zewnętrzne integracje.

Razem do celu!

Aby Twój start w “nowe życie” z Plentymarkets przebiegł jak najszybciej i bezproblemowo, nasi kompetentni eksperci z support’u w Polsce wspierają Cię przez cały proces uruchomienia i wdrażania systemu. Pomogą z integracją danych z innych systemów oraz służą odpowiedzią na wszystkie pytania.

Plentymarkets to międzynarodowa społeczność.

Gęsta sieć partnerska w całej Europie oraz na świecie jest dostępna dla wszystkich użytkowników. Bezpłatne wsparcie w szerokim zakresie, również po wdrożeniu oferują liczne kanały komunikacji z Plentymarkets oraz partnerami. Specjaliści służą Ci pomocą i radą.

Właściwy ekspert dla każdej dziedziny.

Integracje, dedykowane wdrożenia, uruchomienie sprzedaży na nowych platformach międzynarodowych oraz zabezpieczenie prawne – tym zajmują się:  Setup.pl, partnerzy Setup.pl oraz partnerzy Plentymarkets!

Możesz przetestować plentymarkets za darmo!

Przetestuj teraz

plentymarkets

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj nasz webinar…

…lub zapisz się na najbliższy webinar na żywo  z możliwością zadawania pytań.

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane