Akademia BEOMNI

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Poznaj nas teraz od merytorycznej strony!

ecommercenews.pl

Pierwszy i jedyny polskojęzyczny serwis informacyjny z wiadomościami o platformach i marketplace’ach takich, jak: Amazon, eBay, Real.de, Cdiscount, Allegro.pl; marketingu, zarządzaniu oraz tematach i obowiązkach prawnych, dotyczących e-handel w Niemczech i na Świecie.

BEOMNI 2021 we Wrocławiu | BEOMNI LIVE

Konferencja na Zamku Topacz pod Wrocławiem oraz jej wirtualna wersja w czasach pandemicznych. Pierwsza konferencja poświęcona strategii OMNICHANNEL, dla wszystkich aktywnych w e-commerce lub takich, którzy planują sprzedawać online.

Kanał YouTube

Przegapiłaś/eś wydarzenie BEOMNI LIVE? Wiele naszych webinar’ów można obejrzeć na naszym kanale YouTube. Wśród naszych gości i prelegentów byli między innymi: Dr Sabina Klimek, Rafał Brzoska, przedstawiciele eBay.de, Allegro.pl, Real.de, EMAG.ro, CCC S.A. i wielu innych

 

Sukces na Marketplace

Wiadomości o e-commerce i handlu transgranicznym do posłuchania! Posłuchaj naszego podcastu “Sukces na Marketplace”

Nie może Ciebie zabraknąć!

W związku z pandemią większość organizowanych przez nas wydarzeń odbywa się online. Zapoznaj się z aktualnym kalendarzem oraz nie zapomnij nas śledzić w social media, aby niczego nie przegapić!

Bezpłatny wstępny audyt prawny wybranego niemieckiego sklepu/konta na marketplace

Wysyłając poniższy formularz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz informacji o tym webinarze oraz o kolejnych wydarzeniach organizowanych lub współorganizowanych przez Setup.pl Sp. z o.o., oraz przetwarzanie w tym celu danych osobowych z możliwością rezygnacji w każdej chwili mailem na adres: info@setup.pl.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane